Lubiana filiżanki

Czym charakteryzują się filiżanki Lubiany?

Lubiana jest jednym z największych producentów porcelany w Europie. Firma opiera swoje działania na podstawie najnowszych technologii. Ich produkty można znaleźć w ponad czterdziestu krajach. Lubiana oferuje szereg produktów w fasonach gastronomicznych, ale i nie tylko. A jak przedstawia się sprawa z filiżankami Lubiana? Jak wyglądają filiżanki przeznaczone dla kawiarni, a jak dla indywidualnych użytkowników?

Jakie są filiżanki marki Lubiana przeznaczone dla kawiarni?

Jednym z produktów, oferowanych przez markę Lubiana są filiżanki ze spodkami. Filiżanki Lubiana cechują się tutaj prostotą i minimalizmem, który doceni każdy użytkownik. Prosta forma ceramiki użytkowej jest jednakże zróżnicowana pod względem wielkości i pojemności poszczególnych filiżanek, a także wielkością i kształtem spodków. Dzięki prostemu wzornictwu i śnieżnej bieli filiżanek Lubiana, porcelana idealnie nadaje się do niemal każdego rodzaju kawiarni https://sklep.technica.pl/filizanki-10/0,lubiana

Lubiana filiżanki

Jakie kolekcje kwiatowe powstałe w Lubianie?

Jak w każdej branży, tak w ceramice użytkowej marki Lubiana nie zabrakło motywów kwiatowych i roślinnych. Szczególną uwagą, warto obdarzyć kolekcję Magnolia. Kolekcja zawiera zarówno filiżanki, talerze, jak i dzbanki o prostej formie i delikatnych malunkach. Nadwyraz subtelne i delikatnie namalowany kwiat magnolii nadaje kolekcji wyraz lekkości i romantyczności. Filiżanki Lubiany cechują się w tej kolekcji prostotą, z której słynie ta marka. Subtelne kwiaty sprawiają, że codzienny rytuał picia kawy, stanie się bezapelacyjną przyjemnością. Będą one idealne dla kobiet o romantycznej duszy. 
Inną wartą, zobaczenia kolekcją jest kolekcja Lawenda. Przepiękne, fioletowe kwiaty lawendy  uatrakcyjniają prostą formę filiżanek Lubiany. Kolekcja zawierająca, prócz filiżanek, także talerze, kubki, dzbanki oraz salaterki cechuje wyrazistość i mocna forma zdobienia. Tak jak w przypadku kolekcji Magnolia, kolekcja ta symbolizuje miłość do natury i prostoty. 

Jakie filiżanki wybrać na prezent?

Na prezent świetnym pomysłem będzie wybór filiżanek Lubiana z kolekcji BOSS. Charakteryzuje się ona różnorodnością i wielobarwnością. Wzornictwo i dekoracyjność kolekcji przywodzi na myśl, ręcznie tworzoną ceramikę, pokrywaną ręcznie szkliwem i wypalaną. Kolekcja posiada ducha artyzmu. Doceni go każdy użytkownik, kochający wyrazistość i nietuzinkową formę.